Galeria obrazów - Maestro Art Design
GALERIA SZTUKI
RAMY  OPRAWA OBRAZÓW
Galeria obrazów - Maestro Art Design - wnętrze
Galeria Oferta Pakowanie i wysyłka Allegro Kontakt
Galeria obrazów, galeria sztuki, malarstwo olejne Galeria obrazów, malarstwo olejne, galeria sztuki

Obraz Olejny Kocie Rozterki I

Gienadij Pitsko urodzony w 1970 roku, mieszka i tworzy na Białorusi. Artysta uprawia malarstwo sztalugowe, cechujące się stosowaniem grubej faktury ( impasty ) na płótnie. Farba na płótno nakładana jest szpachelką, sprawia to wrażenie powstałej płaskorzeźby. Ulubionymi tematami, podejmowanymi przez artystę są motywy krajobrazu, leśnych zaułków, jezior otulonych jesiennymi mgłami, kompozycji kwiatowych. Wszystko to jest pretekstem do namalowania zatrzymanej chwili, która pozwala oderwać się na krótko od szarej rzeczywistości pędzącego świata zgiełku i chaosu. Gienadij Pitsko ma w swoim dorobku wiele wystaw, zarówno na Białorusi jak i w innych krajach nie tylko Europy. Jego malarstwo i twórczość ma swoich zwolenników na całym świecie. Zatem obrazy tego artysty warto jest mieć w swojej kolekcji

 

ekspozycje sztuki

Uwaga ! Kopiowanie zabronione zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych
(Dz.U. z 1994r. nr 24, poz.83, nr 43, poz. 170; Dz.U. z 1997 r. nr 43, poz. 272, nr 88. poz. 554; Dz.U. z 2000 r. nr 53, poz. 637)
Jakiekolwiek próby kopiowania i wykorzystywania w innym celu jak oglądanie zawartych na tej witrynie zdjęć będzie ścigane z całą surowością prawa.

                 Copyright © 2014-2015 Galeria sztuki Maestro Art Design

Realizacja: Urbisoft - Tworzenie stron