Galeria obrazów - Maestro Art Design
GALERIA SZTUKI
RAMY  OPRAWA OBRAZÓW
Galeria obrazów - Maestro Art Design - wnętrze
Galeria Oferta Pakowanie i wysyłka Allegro Kontakt
Galeria obrazów, galeria sztuki, malarstwo olejne Galeria obrazów, malarstwo olejne, galeria sztuki

Obraz Olejny Wenecja I

Marek Chrzanowski ur. w 1958 roku w Łodzi. Absolwent tamtejszego PLSP, studiował na Wydziale Malarstwa i Grafiki PWSSP. Od początku swej działalności zajmuje się rysunkiem i malarstwem sztalugowym. Zafascynowany twórczością holenderskich i włoskich mistrzów XVII i XVIII wieku, zrealizował szereg kopii malarstwa tamtego okresu. W jego autorskich pracach również dostrzec można nutę wspomnianych czasów. Cykle ''Martwych natur'' precyzyjne w najdrobniejszych szczegółach, ''Labirynty''- mówiące o czasie i przemijaniu – lekko surrealistyczne o wymowie symbolicznej, wreszcie ''Portrety''- którym autor oprócz podobieństwa, stara się nadać wewnętrzne określenie. Prace Marka Chrzanowskiego charakteryzuje doskonała technika wykonania, indywidualizm treści oraz inteligentna poetyka.


ekspozycje sztuki

Uwaga ! Kopiowanie zabronione zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych
(Dz.U. z 1994r. nr 24, poz.83, nr 43, poz. 170; Dz.U. z 1997 r. nr 43, poz. 272, nr 88. poz. 554; Dz.U. z 2000 r. nr 53, poz. 637)
Jakiekolwiek próby kopiowania i wykorzystywania w innym celu jak oglądanie zawartych na tej witrynie zdjęć będzie ścigane z całą surowością prawa.

                 Copyright © 2014-2015 Galeria sztuki Maestro Art Design

Realizacja: Urbisoft - Tworzenie stron