Galeria obrazów - Maestro Art Design
GALERIA SZTUKI
RAMY  OPRAWA OBRAZÓW
Galeria obrazów - Maestro Art Design - wnętrze
Galeria Oferta Pakowanie i wysyłka Allegro Kontakt
Galeria obrazów, galeria sztuki, malarstwo olejne Galeria obrazów, malarstwo olejne, galeria sztuki

Obraz Olejny Pejzaż

 Jerzy Grzywacz jest absolwentem PWSSP w Łodzi. Dyplom w 1986r. Z malarstwa sztalugowego u prof. Wiesława Garbolińskiego i grafiki warsztatowej u prof. Leszka Rózgi. Od 1978 r. wystawy indywidualne i zbiorowe w kraju i za granicą. W 1980 r. promowany w ogólnopolskim programie telewizyjnym za malarstwo przez Szymona Kobylińskiego. Od 1980 r. do 1986 r. korzystał ze specjalnych uprawnień artystycznych nadanych przez Ministerstwo Kultury i Sztuki. 1987 r.- Poznań- Stypendium Ministra Kultury i Sztuki prof. Krawczuka. Obrazy artysty bez względu na mnogość podjętych tematów silnie działają na odbiorcę, wprowadzając go w nastrój poezji opowiedzianej na płótnie. Częstym przedstawieniem jest fragment pejzażu- spokojnego i tajemniczego a także czystego pozbawionego faktu. W jego wypowiedziach malarskich zauważymy elementy romantyzmu, modernizmu końca XIX wieku, a forma tj. stosowanie zasad puentylizmu i dywizjonizmu przywołuje podobieństwa z impresjonizmem francuskim. Przez krytyków sztuki nazywany jest malarzem nastroju. Uprawia także grafikę i abstrakcję nie pozbawioną pierwiastka enigmatyczności i bajkowości. Obrazy Jerzego Grzywacza nabywane są w kraju i za granicą.


ekspozycje sztuki

Uwaga ! Kopiowanie zabronione zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych
(Dz.U. z 1994r. nr 24, poz.83, nr 43, poz. 170; Dz.U. z 1997 r. nr 43, poz. 272, nr 88. poz. 554; Dz.U. z 2000 r. nr 53, poz. 637)
Jakiekolwiek próby kopiowania i wykorzystywania w innym celu jak oglądanie zawartych na tej witrynie zdjęć będzie ścigane z całą surowością prawa.

                 Copyright © 2014-2015 Galeria sztuki Maestro Art Design

Realizacja: Urbisoft - Tworzenie stron