Galeria obrazów - Maestro Art Design
GALERIA SZTUKI
RAMY  OPRAWA OBRAZÓW
Galeria obrazów - Maestro Art Design - wnętrze
Galeria Oferta Pakowanie i wysyłka Allegro Kontakt
Galeria obrazów, galeria sztuki, malarstwo olejne Galeria obrazów, malarstwo olejne, galeria sztuki

Obraz Olejny Bzy

Elżbieta Kołodziejska (ur.1957 ) W twórczości artystki dominuje malarstwo sztalugowe, a także technika pastelowa a wszystko ujęte jest w konwencji realistycznej. W obrazach jej możemy dostrzec lekką, jasną i czystą paletę barwną, która podkreślona jest spontaniczną fakturą .Ulubionymi tematami artystki są kompozycje kwiatowe róż, peonii, magnolii, maków, którego sadzone są w wazonach a także przedstawione jako dziko rosnące elementy natury. W obrazach zaznaczona jest romantyczna ulotność chwili, która tak zachwyca odbiorców, a wszystko to istnieje z dala od otaczającego nas zgiełku pędzącego świata. Artystka chętnie sięga po tematy z minionej epoki Młodej Polski. Sceny przedstawiają rozgrzane słońcem łąki, leśne polany, na których odpoczywają dziewczęta, zbierające kwiaty i dary lasu. Pejzaże wiejskie w jej twórczości przepełnione są romantycznym duchem i wspaniale zaznaczoną perspektywą świetlną i powietrzną, stojące w leśnych zaułkach malownicze dworki i chałupki kryte strzechą nadają niepowtarzalny klimat sielskości i błogości. Artystka podejmuje także tematy kobiecych, delikatnych aktów śpiących i rozmarzonych kobiet, lekko przykrytych zwiewną woalką. Obrazy artystki są chętnie nabywane w kraju jak i za granicą.


ekspozycje sztuki

Uwaga ! Kopiowanie zabronione zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych
(Dz.U. z 1994r. nr 24, poz.83, nr 43, poz. 170; Dz.U. z 1997 r. nr 43, poz. 272, nr 88. poz. 554; Dz.U. z 2000 r. nr 53, poz. 637)
Jakiekolwiek próby kopiowania i wykorzystywania w innym celu jak oglądanie zawartych na tej witrynie zdjęć będzie ścigane z całą surowością prawa.

                 Copyright © 2014-2015 Galeria sztuki Maestro Art Design

Realizacja: Urbisoft - Tworzenie stron